Hakkımızda

Hakkımızda

Tatilvillasikirala.com firması bir Platinum Property Ltd. kuruluşudur. Hem İngiltere’de hem de Türkiye’de tatil konutları kiralama ve satışı konusunda hizmet vermekteyiz. Ofis merkezimiz Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Kalkan’da bulunmaktadır.Başlıca amacımız gelen misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet vermek ve kendilerini evlerinde hissettirmektir.Çünkü misafirlerimizin memnuniyeti bizler için önemlidir.

Konaklama sırasında ihtiyaçlarınız ve talepleriniz için birebir iletişimimizden faydalanabilirsiniz.Bizlerde böylece en hızlı şekilde sizlere yardımcı olmuş oluruz.

Kalkan, eski Likya bölgesinin tam ortasında tarihi çok zengin olan yerleşim bölgelerimizden biridir. Xanthos, Letoon, Pınara, Tlos, Patara ve Saklıkent Kalkan’a çok yakın mesafedeki eski tarihi yerlerden sadece bir kaçıdır.

Size nefis bir ortam içerisinde, kendi evinizdeymiş hissini veren Lüx Villa ve Apart daireler kiraya veriyoruz.Evlerimiz kalabalık grup ve geniş ailelere de kiralanmaktadır.Web sitemizde kiralık evlerimizin özelliklerini daha iyi fikir edinmeniz için, her evin detaylı açıklaması sunulmuştur.

Villaların ve Apartların denize olan yürüme mesafesi sadece 10 dakika olup, manzaraları muhteşemdir.Web sitemizi gezdiğinizde aynı fikirde olacağınıza eminiz.